МРГО «Твереза Козятинщина»

ГОЛОВНА           ЗАХОДИ           СТАТТІ           ПРОПОЗИЦІЇ           КОНТАКТИ

Твереза Козятинщина - ЗАХОДИ

Акція "Я обираю тверезість"

В День міста, 9 липня 2011 року під час Богатирських ігор громадською організацією "Твереза Козятинщина" проводилась акція "Я обираю тверезість".

В акції брали участь активісти МРГО "Твереза Козятинщина", МРГО "Твереза Славутчина", хлопці з клубу "Атлетик" та інші небайдужі люди.

Клуб "Атлетик", розуміючи несумісність алкоголю та спорту, сам звернувся до нас із пропозицією про співпрацю. Краса, здоровя, сила та мужність були в моді в усі часи. Але сьогодні, в часи засилля алкогольної та тютюнової реклами, ми хотіли нагадати про те, що краса, здоровя,спорт, з однієї сторони і алкоголь та тютюн, з іншої це дві різні речі, які виключають одна одну. Як темрява і світло, добро і зло. Багато людей дякували за таку пропаганду, залишали позитивні думки про тверезість. Інші ж, побачивши про що йдеться, боязко ховали руки, щоб не взяти запропонованих їм флаєрів. І це зрозуміло, залежна людина завжди боїться втратити залежність. Адже для цього їй спочатку прийдеться прикласти якихось зусиль, а потім ще думай, що ж робити з цією свободою.

Дуже прикро, що більша частина присутніх на площі вже тут нічого не чули і не бачили. Бо у нашому місті чомусь не діє заборона розпиття алкоголю в громадських місцях, прийнята Верховною Радою. І на очах у дітей в холодку за столиками спокійно отруювались громадяни. Та найбільше нас засмучує те, що в більшості міських магазинів діти 14-16 років (а то й молодші) можуть без проблем придбати пиво чи інші алкогольні вироби.

Та дивлячись на таких сильних, красивих, цілеспрямованих хлопців в Богатирських іграх, думаєш, що не все ще втрачено. І в нашому рідному місті є потенціал — сильна, розумна, твереза молодь.

  Наші з’їзди


З 2006 року ми організовуємо з’їзди тверезників України. Це незабутні дні у нашому житті,  насичені радістю тверезого спілкування, активний відпочинок. Це -знайомство з цікавими, сильними людьми,адже тільки дуже сильні люди можуть обрати тверезість у нашому вкрай п’яному суспільстві. Це довгі вечірні посиденьки біля вогнища з баяном, з гітарою.

На з’їздах також можна пройти курси тверезого здорового  життя, тут вирішуються проблеми, планується робота організацій на місцях. Найцінніше для нас те, що на цих з’їздах виросли наші діти. Вони виховувались в цій здоровій атмосфері і жили в очікуванні цих зустрічей. Якщо на першому з’їзді було кілька палаток, то тепер (2010,2011р.)- це ціле наметове містечко. Ми, козятинці, горді тим, що стали одними з перших, хто розпочав Всеукраїнський тверезницький рух.

 

2006 рік.

 

2007 рік.

 

2008 рік.

 

2009 рік.

 

2010 рік.

2011 рік.

 

© МРГО «Твереза Козятинщина»                               2011-2012 р.                               ВГО «Твереза Україна»